بخش نمایندگی مجددا فعال شد و می توانید درخواست خود را ثبت نمایید
درخواست نمایندگی

استفاده‌ شما از سرویس های این سایت به منزله پذیرفتن تمامی قوانین این وبسایت می باشد.

1- تمامی خدمات ارائه شده در  پنل مارکتینگ 98 در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و استفاده شما از سرویس‌های این سایت به منزله پذیرفتن تمامی قوانین این وبسایت می باشد.

2- کاربر موظف است قبل از خرید تمام توضیحات مرتبط با هر سرویس را مطالعه کند و آگاهی کامل نسبت به خرید اقدام کند . توجه داشته باشید سایت مارکتینگ 98 هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه وارد کردن اطلاعات قبول نمیکند !

3- کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش از عمومی بودن صفحه خود اطمینان حاصل کند و به هیچ عنوان صفحه مورد نظر پرایویت نباشد .

4- ما در قبال ریزش ممبر تلگرام و فالوور اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی هیچ گونه مسئولیتی نداریم مدیر یک کانال و پیج باید محتوای کانال خود را طوری طراحی کند که کاربر وفادار بماند.

5- این مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال تغییر سیاست ها و تغییرات تلگرام ، اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی ندارد.

6- مسئولیت محتوای صفحات اجتماعی که ما به آنها خدمات میدهیم به عهده ما نمیباشد.

7- زمان انجام سفارش ها بین 2 تا 24 ساعت می باشد اما گاهی به دلیل ترافیک بالا تا 72 ساعت هم ممکن است به طول بینجامد

8- در هنگام خرید ، دقت لازم را داشته باشید. از آن جایی که پنل مارکتینگ 98 با درگاه واسط کار می کند ، توانایی بازگشت مجدد پول به حساب بانکی شما وجود ندارد.

9- سایت ما به هیچ وجه مسئولیتی در قبال اشتباه ثبت کردن لینک پست ، لینک سایت ، آدرس کانال یا پیج و … قبول نمیکند و کاربر موظف است تمامی اطلاعاتی که در سایت وارد میکند را بررسی کند !

10- کاربر نباید تا زمانی که سفارش در پنل ما تمام نشده از سرور دیگری از پنل ما یا از پنل های دیگر سفارش ثبت کند چون اگر مشکلی پیش آید نمی توان کار خاصی انجام داد و مبلغ قابل برگشت نیست.

11- به دلیل زیاد بودن سفارشات نهایتا تا 72 ساعت بعد از سفارش قابل پیگیری می باشد و اگر سفارشی بیشتر از 72 ساعت گذشته باشد قابل پیگیری نمی باشد

12- روش ارتباطی خریدار با پنل مارکتینگ 98 ، تنها از طریق بخش ارسال تیکت در پنل کاربری می باشد

14 – برای سفارش هایی که هزینه پرداختی کمتر از 25 هزار تومان باشد در صورت عدم تکمیل پشتیبانی انجام نخواهد شد

15- قیمت ها بدون اطلاع به شما ممکن است کم و یا بیشتر شود و با استفاده از API، شما با این مورد توافق کرده اید.

16- تضمینی برای عدم ریزش و جبران سفارش ها وجود ندارد و این موارد مربوط به پیامرسان (اپلیکیشن) خواهد بود و همچنین هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

17- بعد از ثبت سفارش اگر به هر دلیلی اکانت یا لینک (اینستاگرام , یوتیوب , آپارات , تلگرام یا سایر برنامه ها) در حالت خصوصی باشد و یا آیدی و لینک را خودتان تغییر دهید و یا توسط خود برنامه ها حذف شده باشد ، لغو شده و هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

18- اگر سفارشی به اشتباه ثبت شد، امکان لغو و برگشت هزینه نمی باشد مگر اینکه به صورت اتوماتیک توسط سیستم انجام شود.

19- ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از طرف کاربر و خریدار سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر یا خریدار موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس پنل مارکتینگ 98 است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. در صورت عدم آگاهی فرد بدین معنا می باشد که او کلیه قوانین جدید را پذیرفته است و هر گونه مسئولیت یا بروز مشکل در صورت بی توجهی بر عهده خود فرد می باشد.

—————————————————————————————————————-

شرایط و قوانین کلی (مورخ 1401/5/25)

تمامی کاربران با خرید خود کلیه این قوانین را تایید کرده و قبول کرده اند. و کلیه افراد موظفند آن را بپذیرند. در صورت عدم آگاهی فرد بدین معنا می باشد که او کلیه قوانین جدید را پذیرفته است و هر گونه مسئولیت یا بروز مشکل در صورت بی توجهی بر عهده خود فرد می باشد.

افراد موظفند برای پیگیری ها و پشتیبانی های بعدی کد پیگیری از قسمت تیکت پشتیبانی خود را ارائه دهند.

واریز وجه فقط از طریق سایت رسمی پنل مارکتینگ 98 انجام می پذیرد و در صورت عدم توجه به این مورد کلیه مسئولیت و عواقب آن برعهده خود فرد می باشد.

عودت وجه بعد از افزایش اعتبار امکان پذیر نیست.

در صورت واریز وجه به صورت اشتباهی تا قبل از ۲۴ ساعت و توافق مجموعه مارکتینگ 98 با آن ، 10% از هزینه کل پرداختی کسر و مابقی به همان شماره کارت و حساب بانکی مشتری که واریز انجام داده عودت داده خواهد شد لذا حتما قبل از خرید دقت کافی داشته باشید و کلیه سوالات خود را از طریق تیکت یا تماس بپرسید.

کلیه مشکلات و عواقب پرداخت ها و خرید های خارج از وب سایت پنل مارکتینگ 98 برعهده مشتری می باشد و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت و کلیه مسئولیت در صورت خرید یا توجه به افراد ثالث و خارج از وب سایت بر عهده خود فرد می باشد. تنها وب سایت رسمی  پنل مارکتینگ 98 بوده به آدرس https://smmpanel.marketing98.com می باشد و دیگر وب سایت ها برای فروش یا پشتیبانی مستقیم معتبر نخواهد بود.

هیچ گونه خدمات و پشتیبانی در فضاهای مجازی ارائه نمی گردد و تنها راه پشتیبانی رسمی و فروش از طریق وب سایت می باشد. در صورت بروز مشکل هیچ گونه پیامک و یا صحبتی از جانب و یا به شماره های فروش سایت رسمی مارکتینگ 98 مورد استناد نمی باشد. فقط و فقط تیکت مورد استناد و رسمی می باشد لذا پیشنهاد میگردد جهت تعامل رسمی با مجموعه حتما تیکت ارسال کنید.

تازمانی که برنامه های اجتماعی، پیام رسان ها و دیگر نرم افزار های فضای مجازی فعالیت دارند و سیاست های مربوطه را تغییر نداده اند کلیه خدمات همیشه فعال خواهند بود. اما در برابر تغییرات سیاست های این نرم افزارها مجموعه مارکتینگ 98 هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نداشته ولی تیم فنی و تخصصی سعی در بهبود و به روز رسانی سرویس ها را خواهند داشت اما موظف به آن نمی باشند.

نکته : کلیه افرادی که به نام  پنل مارکتینگ 98 فعالیت دارند فقط نقش تبلیغاتی داشته و فروش فقط در وب سایت می باشد در غیر اینصورت افراد تحت پیگرد قانونی قرارخواهند گرفت.

پنل مارکتینگ 98 همکاری کامل با مراجع ذی صلاح خواهد داشت و تابع قوانین داخلی جمهوری اسلامی ایران می باشد لذا از کلیه مشتریان خواهشمندیم کلیه قوانین را رعایت بفرمایند تا فعالیت سالم و مناسبی در فضای مجازی داشته باشند.

در صورت ثبت هرگونه سفارش با محتوای غیر اخلاقی، سیاسی، ضد اجتماعی و مواردی از این قبیل سفارش شما بدون بازگشت وجه به حالت تعلیق در خواهد آمد.

به اشخاصی که موازین اخلاقی و اجتماعی را رعایت نکنند و بصورت توهین امیز یا خصمانه یا تهدید آمیز برخورد کنند هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهد شد ولی سفارش های ایشان انجام خواهند گرفت و تنها خدمات پس از فروش فرد مورد نظر قطع خواهد شد.

افرادی که در فضای مجازی وب سایت ها علیه پنل  مارکتینگ 98 فعالیت و تلاش کنند تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

هرگونه نفوذ و حملات دیداس به مجموعه پنل مارکتینگ 98 غیر شرعی و غیر قانونی بوده و توسط مراجع ذی صلاح تحت پیگرد و مجازات و پرداخت غرامت قرار خواهد گرفت.

مجموعه پنل مارکتینگ 98 هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه و نوع استفاده از خدمات خود توسط مشتریان که برای خودشان فروش دارند، را ندارد.

مجموعه پنل مارکتینگ 98  در هرزمانی که صلاح بداند هدایا و پکیج های تشویقی و تخفیفاتی به مشتریان خود ارائه میکند و هیچ گونه وظیفه یا مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

مجموعه پنل مارکتینگ 98 می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از انجام سفارش خودداری کند.

در صورتی که مشکلاتی نظیر تحریم ایران توسط شرکت های تولید کننده و یا از کار افتادن خدماتی که سرویس دهنده به مشتری ارائه می دهد، ایجاد گردد، این مورد بر عهده مسئولین شرکت تولید کننده خارجی می باشد و مسئولیتی متوجه پنل مارکتینگ 98 نخواهد بود.

در صورتی که طی عملیات بانکی اختلالی رخ دهد و تراکنش ناموفق باشد، اگر از حساب خریدار مبلغی کسر گردد این مبلغ نهایتا ظرف 72ساعت پس از تراکنش به حساب خریدار برگشت داده می شود، شایان ذکر است در این حالت به دلیل اینکه پول از حساب خریدار کسر می شود ولی به حساب فروشنده واریز نمی شود، فروشنده تعهدی نسبت به خریدار برای تحویل محصول و یا برگشت وجه ندارد، در این حالت خریدار باید منتظر بماند تا اصلاحیه عملیات بانکی انجام شود و چنانچه خریدار برای دریافت محصول تعجیل داشته باشد باید عملیات خرید جدیدی ثبت کند و سپس منتظر برگشت وجه از سوی بانک باشد.

کلیه ی عملیات خرید در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک می باشد.

بعد از ثبت سفارش امکان لغو آن وجود ندارد و هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

تغییر قیمت سرویس ها امری طبیعی هست که با توجه به نواسانات ارزی و هزینه های پرداختی از سمت پنل مارکتینگ 98 رخ خواهد داد. مجموعه همواره تلاش می کند قیمت ها را ثابت نگه داشته و حتی در صورت امکان کاهش دهد ولی هیچ گونه وظیفه یا مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت. نمایندگان موظف هستند که اطلاعیه ها را دنبال کنند و در صورت تغییر قیمت، آن را برای سایت خود اعمال کنند.

ثبت سفارش به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.

کانال رسمی و وب سایت رسمی مجموعه پنل مارکتینگ 98 به شرح زیر است و دیگر موارد با این نام کلاهبردار بوده و در صورت مشاهده تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

https://t.me/marketing98_com

https://smmpanel.marketing98.com

سیاست حفظ حریم خصوصی

این مجموعه متعهد می شود ، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای هیچ شخص، شرکت، سازمان و یا نهادی فاش نکند ، به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد

پنل مارکتینگ 98 با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران درخواست می کند

و از آنجا که کلیه فعالیت‌های این وب سایت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، تمامی این اطلاعات نزد این مجموعه محفوظ می باشد

پنل مارکتینگ 98 برای انجام سفارش به رمز و اطلاعات شخصی و اکانت شما نیاز ندارد

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد